Εκτύπωση

Οι αναπληρωματικοί Επίτροποι:

κ. Βασίλειος Σκουφίτσας, Ηλεκτρονικός
κ. Παναγιώτης Λεβαντής, Ηλεκτρονικός
κ. Νικόλαος Σφακιανούδης, Εργολάβος οικοδομών
κ. Γεώργιος Παπαδόπουλος, Φιλόλογος-Θεολόγος

 

Διατελέσαντες εκκλησιαστικοί Επίτροποι
στον Ιερό Ναό Παναγίας Φανερωμένης Χολαργού από το έτος 1959 έως σήμερα
(εντός παρενθέσεως ο Ιερεύς-Προϊστάμενος του Ι. Ναού)

1959 (π. Ιωάννης Βεντούρης)

1965 (π. Ιωάννης Βεντούρης)

30/12/1969 (π. Μεθόδιος Φούγιας και π. Ιάκωβος Κορόζης)

1971

18/1/1975

31/1/1978

30/12/1980

14/12/1983

29/12/1986 (π. Ανδρέας Ματζαβίνος και π. Αθανάσιος Σφουγκατάκης)

31/12/1989 (π. Αθανάσιος Σφουγκατάκης και π. Αμβρόσιος Γιακαλής)

31/12/1998 (π. Θεόκλητος Κουμαριανός και π. Ιουστίνος Κεφαλούρος)

31/12/2001 (π. Ιουστίνος Κεφαλούρος – 2003)

2005-2008 (2004 π. Συμεών Βενετσιάνος )

2008-2011 ( π. Συμεών Βενετσιάνος )

2011-2019 ( π. Συμεών Βενετσιάνος )